NÁŠ PŘÍBĚH

yolopet-tak-jak-to-priroda-chtela

KDO JSME? 

Jsme česká rodinná firma a stejně jako vy jsme i milovníky zvířat. A protože víme, že vše začíná u kvalitní přírodní stravy, díky které mazlíčci prožijí dlouhý a spokojený život, už od začátku jsme svým chlupáčům pořizovali ta nejlepší dostupná krmiva nebo jim jídlo připravovali sami. Nadšení a láska k našim zvířatům nás nakonec dovedly až k vytvoření vlastního krmiva – toho nejmodernějšího na českém trhu. Výsledkem jsou čistě masové granulky smíchané s mrazem sušenými kousky, které jsou nejblíže k jejich přirozenému stylu stravování. V naší laboratorní kuchyni vznikají receptury, které konzultujeme s nutričními specialisty a vylepšujeme je, dokud nejsou naprosto dokonalé. Veškeré suroviny odebíráme od místních dodavatelů a farmářů, které dobře známe, a máme tak jejich kvalitu neustále pod kontrolou.

yolopet-vice-casu-pro-nase-milacky

YOLOPET - TAK, JAK TO PŘÍRODA VŽDY CHTĚLA 

Je nám jasné, že pro své čtyřnohé miláčky chcete jen to nejlepší. Sami o tom totiž víme víc než dost – téměř čtvrt století jsme chovateli, vystavovateli, a hlavně milujícími páníčky smečky pejsků a kočiček a každý den pečujeme o jejich zdraví a pohodu. 

 

Vše začíná u kvalitní přírodní stravy, díky které mazlíčci prožijí dlouhý a spokojený život. Proto jsme od začátku svým chlupáčům pořizovali ta nejlepší dostupná krmiva nebo jim jídlo připravovali sami. Nadšení a láska k našim zvířatům nás nakonec dovedly až k vytvoření vlastního krmiva – toho nejmodernějšího na českém trhu. Dopřejte ho i vy svým mazlíčkům! 

yolopet-ucime-se-z-prirody

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE MAZLÍČKY A VÍCE ČASU PRO VÁS

A jak to celé bylo? Sháněním kvalitních surovin a přípravou jídla jsme trávili spoustu času, který bychom raději věnovali svým miláčkům, a tak jsme začali hledat řešení. Ve velkém jsme se pustili do vzdělávání – četli jsme studie, navštěvovali odborné semináře po celém světě, hltali nové trendy i rady výživových expertů. Vytrvalost se nám vyplatila, daleko za hranicemi jsme objevili kouzlo krmiva sušeného mrazem. Mělo vše, co jsme požadovali – čerstvost, vysoký obsah masa i skvělou chuť. 

yolopet-radostny-zivot-plny-toho-nejlepsiho

PRVNÍ V EVROPĚ 

Pak už jsme se, jako první v Evropě, pustili do přípravy mrazem sušeného krmiva pro psy a kočky. Podle vlastního receptu vyrábíme čistě masové granulky smíchané s mrazem sušenými kousky, které jsou nejblíže přirozenému stylu stravování psů a koček. Recepty konzultujeme s nutričními specialisty a suroviny odebíráme od prověřených lokálních dodavatelů. Díky tomu si můžeme stát za kvalitou našeho inovativního produktu, který dosud na českém trhu chyběl. 

 
Krmivo YOLOPET z naší české rodinné firmy vám ušetří spoustu času a starostí s přípravou jídla – už obsahuje vše, co psi a kočky ke zdravému životu potřebují, a především to, co by si v přírodě sami vybrali, tedy maso.

Zpět do obchodu