PROČ YOLOPET

shoptet3
ŠŤASTNÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT

Hlavní důraz klademe na obsah masa a jeho prvotřídní kvalitu – na 1 kg prémiového krmiva YOLOPET jsou potřeba téměř 2 kg čerstvého masa z farem. Jedna část složky je sušená mrazem, druhou tvoří nutričně nabitá granule. Jejich spojením vzniká dokonale vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co psi a kočky potřebují ke zdravému životu. Především to, co by si v přírodě sami vybrali, tedy maso. A navíc skvěle chutná

shoptet3
YOLO JE STYL ŽIVOTA

You Only Live Once. Žijeme jen jednou, tak si pojďme užívat každý den naplno! My, páníčkové, i naši zvířecí miláčci. Abyste na sebe měli více času, o to se stará náš Yolotým, který za vás připravuje tu nejkvalitnější přírodní stravu. A vy máte vždy jistotu, že ohledně jídla je o vašeho mazlíčka skvěle postaráno. Jako v pětihvězdičkové psí nebo kočičí restauraci. A co s volným časem? Běžte s mazlíčky ven a užívejte si života bez starostí.

shoptet3
POUŽILIJSME 2 KG ČERSTVÉHO MASA PRO VÝROBU 1 KG KRMIVA RAW & DELI

Pes i kočka jsou šelmy, pro které je maso nejpřirozenější potravou. Jejich denní dávka krmení by proto měla obsahovat nejméně 60 % masa, zbývající část doplňujeme zeleninou, bylinkami i ovocem. Proteiny, které maso obsahuje, jsou nepostradatelné pro správný vývoj a zdraví psů. Podporují růst svalstva, vyživují šlachy, kosti, kůži a mnohé další.

shoptet3
UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE FREEZE DRIED PRO SKVĚLOU CHUŤ MASA

Víte, že používáme stejnou technologii jako odborníci z NASA? Čerstvé maso šetrně sušíme mrazem - freeze dried - aby si zachovalo chuť i veškeré nutriční hodnoty.

shoptet3
STÁLE ČERSTVÉ. I PO OTEVŘENÍ

Díky speciálnímu zavíracímu systému si krmivo uchová vysokou kvalitu, aroma a chuť i dlouho po otevření balení.

shoptet4
RYZE PŘÍRODNÍ KRMIVO. PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÉ A BEZ UMĚLÝCH PŘÍSAD.

Při vývoji českého superprémiového krmiva jsme se rozhodli jít přírodní cestou. Proto jsme se obloukem vyhnuli všem umělým přísadám, jako jsou barviva, geneticky modifikované potraviny, konzervanty a další. Prostě jen to, co bychom si vybrali sami na svůj talíř.

shoptet5
BARFUJETE?

I přesto můžete s vaším miláčkem cestovat bez problémů. Krmiva Raw & Deli plně vyhovují nejvyšším nárokům na BARF krmení. Vyrábí se speciální metodou a výsledkem je granulka vyšší váhy i hustoty, a to díky vysokému obsahu masa a absenci plnidel. Pokud krmíte syrovým masem, můžete pro zvláštní příležitosti s klidným svědomím použít naše krmivo Raw.

Zpět do obchodu