100% BIO české kozí kolostrum sušené mrazem - prášek

Organické kolostrum jako doplněk stravy pro psy i kočky pro silný imunitní systém.

  • 100 % BIOaktivní
  • Mrazem sušené kozí kolostrum
  • Nejšetrnější zpracování pomocí lyofilizace = všechny hodnoty zachovány
  • 30g prášku v balení

 

Na dotaz
Kód: KOLP30
Značka: Yolopet
899 Kč 802,68 Kč bez DPH
Kategorie: PRO PSY
Hmotnost: 0.03 kg

Kolostrum je svým složením a účinky naprosto jedinečné. Vedle vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin obsahuje imunitní a růstové faktory v takovém množství a koncentraci, jako v žádném jiném rostlinném ani chemickém produktu.

Vlastnosti a benefity, které užívání kolostra přináší:

1. Zklidňuje alergie a ekzémy

Látky obsažené v kolostru dokáží usměrňovat reakci imunitního systému při alergiích. Kolostrum pomáhá při otocích, vyrážkách a svědění, které mohou trápit vašeho psa či kočku.

2. Pomáhá při syndromu propustného střeva

Toxiny a léky mohou poškodit trávicí trakt vašeho mazlíčka. Nestrávené části potravy se poté mohou dostat do krevního oběhu, což může způsobit alergie, trávicí problémy či artritidu. Studie ukazují, že kolostrum dokáže fungovat jako probiotikum a podpořit tak zdravé bakterie ve střevech.

3. Zlepšuje přijímání potravy

Kolostrum dokáže podpořit chuť k jídlu, čímž se předchází podvýživě organismu.

4. Předchází nachlazením a infekcím

Látky obsažené v kolostru celkově podporují imunitní systém a působí preventivně proti respiračním onemocněním a infekcím.

5. Podporuje zdraví pohybového aparátu

Nemoci kloubů jsou častým neduhem u našich čtyřnohých parťáků. Kolostrum pomáhá při regeneraci tkání v kloubech a podporuje zdraví chrupavky.

6. Pomáhá hojení po úrazech

Kolostrum podporuje organismus a urychluje hojení po úrazech.

7. Zkracuje dobu rekonvalescence

Úrazy, operace a nemoci bohužel často patří ke zvířecímu životu. Přidávání kolostra do stravy zkracuje dobu rekonvalescence a náš mazlíček se tak může co nejdříve vrátit k běžnému životu.

8. Zpomaluje stárnutí

Všichni bychom si přáli, aby náš mazlíček zůstal mladý a energický napořád. Kolostrum dokáže zpomalit proces stárnutí mnoha způsoby. Podporuje svalovou tkáň a hustotu kostí u starších psů a koček. Působí preventivně proti oxidačnímu stresu a podporuje kognitivní schopnosti.

9. Protinádorové účinky

Imunoglobuliny v kolostru podporují imunitní systém. Důsledkem je prevence a podpora léčby při rakovině. Cytokiny pomáhají tělu bojovat s rakovinou díky aktivaci speciálních bílých krvinek. Kolostrum obsahuje mimo jiné bílkovinu Lactalbumin, která dle studií dokáže “usmrtit” nádorové buňky.

10. Snižuje stres

Kolostrum obsahuje enzym, který dokáže zklidnit organismus a pozitivně ovlivnit psychickou rovnováhu.

 

Doporučujeme kolostrum podávat průběžně jako preventivní opatření.

Zpět do obchodu