BARFUJETE?

I přesto můžete se svým miláčkem cestovat bez problémů. Mrazem sušený BARF je pro to ideálním řešením. 

Cestování na BARFu může být někdy náročné. Musíme s sebou vozit ledničky, mrazáky, suroviny a hlídat, aby vše zůstalo 100% čerstvé. Nebo pak na dovolené místo odpočinku běháme po okolí a sháníme vše potřebné, abychom svého mazlíčka nakrmili. 

Na trhu najedeme i řadu produktů s označením BARF na cesty, většinou se ale jedná o konzervované nebo horkým vzduchem sušené maso, které má ke skutečné syrové stravě daleko. Skutečnému přiblížení se BARFu lze dosáhnout jen lyofilizací - tedy sušení mrazem

Protože maso ani ostatní suroviny neprochází žádnou tepelnou úpravou, neztratí se z nich žádné živiny, vitamíny ani minerály. Také si zachovají veškerou chuť a vůni. To, aby strava byla pro chlupáče chutná, je stejně důležité jako její obsah.

 

Už od samého začátku nám záleží, aby vašim psům a kočkám přistálo v miskách jen to nejlepší. Mrazem sušený BARF, který najdete na našem e-shopu obsahuje výhradně čerstvé suroviny, které si sami ručně zpracováváme. V naší kuchyni je formujeme do tvaru nuget, které vložíme do lyofilizátoru, kde je z nich za extrémně nízkých teplot a vysokého tlaku odstraněna všechna voda. Výsledkem je plnohodnotná strava pro psy a kočky. 

Dali jsme si záležet, aby složení odpovídalo všem požadavkům syrové stravy. Proto v každé nugetě najdete 80% masa a 20% ovoce a zeleniny bez jakýchkoli umělých přísad, ochucovadel či čehokoli dalšího. Vše jen 100% přírodní, přesně tak, jak je pro naše mazlíčky přirozené.

Náš BARF můžete podávat buď suchý nebo ho zalít vodou. Díky vodě se všechny ingredience vrátí zpět do původního stavu před lyofilizací.